MasterTech


  Gospodarka naszego kraju jest w fazie prężnego rozwoju, zwiększony jest zatem popyt na profesjonalne usługi w zakresie wielu gałęzi.
Fakt ten spowodował, że MasterTech stawia na pierwszym miejscu na potrzeby klienta, które są równolegle z usługami i produktami najwyższej jakości.


Mastertech rozwija się bardzo dynamicznie. Dokładamy wszelkich starań, aby usługi które świadczymy były niezmiennie na jak najwyższym poziomie. Odzwierciedlają to zadowoleni klienci indywidualni jak i średnie oraz duże firmy.


  Obecnie specjalizujemy się w Systemach Telewizji Przemysłowej CCTV i CCTV IP, Systemach Alarmowych SSWiN, Automatyce Inteligentnych Domów, Telewizji Cyfrowej, Sieciach Komputerowych, Systemach Informatycznych, Centralach Telefonicznych, Kontrolach Dostępu, Rejestracji Czasu Pracy, Systemach Przeciwpożarowych, Systemach Videodomofonowych. Bardzo głęboki nacisk kładziemy na Państwa potrzeby oraz realizację usług zgodnie z najwyższymi standardami jakości.
Współpracujemy z Agencjami Ochrony w całym kraju dzięki czemu integracja systemów posiada większe możliwości wdrożeniowe..

Jeśli jeszcze nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło. Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.


  W odpowiedzi na zapotrzebowanie produktów wysokiej jakości oraz konkurencyjnych cen MasterTech aktualnie prowadzi pracę nad budową Sklepu On-line.

Dziękujemy za uwagi i propozycje, które Państwo nadsyłacie. Mamy głębokie nadzieje, że ponownie spełnimy Wasze oczekiwania.

Specjalizujemy się w Systemach Telewizji Przemysłowej CCTV i CCTV IP, Systemach Alarmowych SSWiN , Automatyce Inteligentnych Domów, Telewizji Cyfrowej, Sieciach Komputerowych, Systemach Informatycznych, Centralach Telefonicznych, Kontrolach Dostępu, Rejestracji Czasu Pracy, Systemach Przeciwpożarowych, Systemach Energooszczędnego Oświetlenia, Systemach Videodomofonowych.

Bardzo głęboki nacisk kładziemy na Państwa potrzeby oraz realizację usług zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Współpracujemy z Agencjami Ochrony w całym kraju dzięki czemu integracja systemów posiada większe możliwości wdrożeniowe.